آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1395 - 18:10   |   کد مطلب: 294254
مرصاد اسپرت: مراسم استقبال از قهرمانان و دست اندرکاران ورزش کشور با حضور مسئولین ورزشی استان در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپرت،  یکصد تن از قهرمانان و ورزشکاران و دست اندرکاران ورزش کشور عصر امروز در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه مورد استقبال صمیمانه مسئولین جامعه ورزش استان کرمانشاه قرار گرفتند.

 

در این برنامه فرهنگی ورزشی 60 نفر از ورزشکاران قهرمان و مدال آور و نخبه کشور در دو بخش بانوان و آقایان به همراه  تعدادی از معاونین وزارت ورزش حضور دارند که از آن جمله می توان به یوسف کرمی قهرمان تکواندو ، مریم هاشمی قهرمان وشوو ، رضا جباری فوتبالیست ، مصطفی اردستانی و از روسای فدراسیون ها میتوان به سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو ، خسروی وفا رئیس فدراسیون جانبازان ومعلولین و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس میتوان به سرداران کوثری ، کیانی ، باران چشمه ، مشایخی ، یزدانی وآذرنوش اشاره کرد .

 

گفتنی است که این کاراوان اعزامی طی مدت 3 روز از مناطق عملیاتی تنگه مرصاد، پاوه و منطقه اورامانات و همچنین مناطق عملیاتی قصرشیرین و بازی دراز سرپل ذهاب بازدید خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه