نمایش 1 - 10 از 235
یادداشت ورزشی؛
مرصاد اسپرت: یکی از راه های رسیدن و ورود افراد ورزشکار به ورزشهای قهرمانی و حرفه ای، استعدادیابی دقیق در سنین پایه است که در این راه والدین می توانند نقش بسیار خوبی ایفا کنند.
یادداشت ورزشی؛
مرصاد اسپرت: از دیدگاه روانشناسان ورزشی اضطراب در ورزشکاران به دو دسته حالتی و صفتی دسته بندی می شود که وجود هر یک می تواند آثار مخربی در عملکرد ورزشکاران را به همراه داشته باشد.
یادداشت ورزشی؛
مرصاد اسپرت: تربيت‌بدني و تقويت جسم در مكتب اسلام به عنوان يك ارزش قلمداد شده و همواره تحصيل آن با طلب علم، فضايل اخلاقي و جوانمردي قرين شده است.
یادداشت ورزشی؛
مرصاد اسپرت: اخلاق و خلق و خوی نیکو یکی از مهمترین مقوله هایی است که ورزشکاران به عنوان الگوهای ارزشی جامعه باید به صورت ویژه مورد توجه خود قرار دهند.
یادداشت ورزشی؛
مرصاد اسپرت: انجام شرط بندی و قمار امروزه به عنوان یکی از مهمترین مشکلات در حوزه باورهای دینی و مذهبی ورزشکاران نشان از آن دارد هنوز در این مقوله توجهات خاصی از سوی مسئولین صورت نگرفته است.
اسراف برای هر قشری ممنوع؛
مرصاد اسپرت: یکی از مشکلات جامعه ورزشی بحث اسراف و تجمل گرایی در ورزشکاران است، گرایش به اسراف و تجمل گرایی آسیب‌های جدی به ساختار اقتصاد سالم جامعه وارد می‌کند و موجب می‌شود تا قناعت طبع افراد بیرون رود.
یادداشت ورزشی؛
مرصاد اسپرت: انجام حرکات ورزشی و تداوم آن می تواند تاثیرات مثبت فراوانی بر سلامت جسمی، روحی و روانی و همچنین اجتماعی افراد جامعه داشته باشد.
یادداشت ؛
مرصاد اسپرت: یکی از مشکلات و معضلات موجود در ورزش عدم توجه به مسائل فرهنگی ورزشکاران و افراد در ورزش است که باید به صورت ویژه مورد توجه مسئولین قرار بگیرد.
بر اساس نظرات کارشناسان دینی ؛
مرصاد اسپرت : افراد ورزشکار در نتیجه انجام حرکات ورزشی مختلف ممکن است دچار آسیب های مختلف روحی و ناملایمات جسمی شوند که انجام فریضه آرام بخش نماز می تواند در رفع آن موثر باشد .
یادداشت ورزشی /
مرصاد اسپرت : یکی از مشکلات حضور بانوان در میادین مختلف ورزشی ، کمبود اماکن و سالن های مناسب ورزشی است که سبب گریز این بخش عظیم جامعه از ورزش شده است .

صفحه‌ها