آخرین اخبار

24. ارديبهشت 1397 - 18:36   |   کد مطلب: 295527
خانم گل کرمانشاهی فوتسال آسیا:
هدفم قهرمانی با ایران در مسابقات جهانی است
مرصاداسپورت : ستاره تیم ملی فوتسال ایران و خانم گل کرمانشاهی رقابت های قهرمانی آسیا گفت: تیم کشورمان پتانسیل دستیابی به سکوی قهرمانی در مسابقات جهانی را نیز داراست.

به گزارش مرصاد اسپورت و به نقل از سایت ورزش سه، سارا شیربیگی، با ابراز خوشنودی بابت موفقیت بزرگ‌شان در این رقابت‌ها گفت: این مهم‌ترین مسابقات فوتسال بانوان در سطح آسیا محسوب می‌شود و تا به حال دو دوره برگزار شده است که در هر دو دوره قهرمان شدیم.

وی افزود: در دور قبل واقعاً خودمان هم فکر نمی‌کردیم قهرمان شویم و برایمان غافلگیر کننده بود ولی در این دوره با این هدف به مسابقات رفتیم که از عنوان خودمان دفاع کنیم و اجازه ندهیم دست تیم دیگری به آن برسد و البته به خاطر بالا رفتن انتظارها کمی تحت فشار بودیم.

شیربیگی در مورد امکاناتی که در این مسابقات در اختیار تیم بانوان بود گفت: بعد از دوره قبلی رقابت‌ها که قهرمان شدیم توجهات یک مقدار به ما بیشتر شد و پیش از این دوره از مسابقات هم الحق و والانصاف فدراسیون هرچیزی را که می‌خواستیم در اختیار ما گذاشت و اینطور نبود که به ما بی‌توجه باشند ولی به طور کلی امکانات ورزش آقایان و بانوان قابل مقایسه نیست و توجه بیشتر به ما نتایج بهتری هم در پی خواهد داشت.

خانم گل فوتسال آسیا در مورد دستیابی به این عنوان گفت: خانم گل شدن در مسابقات یکی از آرزوهای من بود و پیش از مسابقات خیلی به آن فکر می‌کردم ولی وقتی اختلاف زیاد شد دیگر فکرش را نمی‌کردم به آن برسم و پیش از بازی فینال هم اصلاً تصورش را نمی‌کردم که بتوانم این اختلاف را جبران کنم ولی به هر جهت 3 گل زدم و توانستم به این عنوان دست پیدا کنم.

شیربیگی در مورد اینکه چرا با وجود اینکه 3 بازیکن 9 گله در تورنمنت وجود داشت، عنوان به او رسید، گفت: من، فاطمه اعتدادی و یک بازیکن از ژاپن 9 گله بودیم و زمانی که تعداد گل‌ها برابرباشد پاس گل‌ها را لحاظ می‌کنند و با استفاده از این پوئن به عنوان خانم گلی رقابت‌ها رسیدم.

وی در رابطه با میزان پاداش قهرمانی‌شان هم گفت: پاداش خاصی بعد از قهرمانی به ما داده نشد و همان چیزی که پیش از بازی‌ها تعیین شده بود قبل از بازی فینال 700 دلار گرفتیم و قرار شده 500 دلار دیگر هم به ما بدهند که هنوز دریافت نکرده‌ایم و پس از بازگشت به ایران قرار است پرداخت شود.

ملی‌پوش فوتسال کشورمان در مورد هدف بعدی تیم فوتسال بانوان گفت: قله بعدی که هدف ما است و امیدوارم بتوانیم آن را فتح کنیم، قهرمانی جهان است و با تلاش و دعای خیر مردم می‌توانیم به این مهم هم دست پیدا کنیم و دور از دسترس نخواهد بود. از رئیس جمهور محترم و مسئولان خواهش دارم که مارا فراموش نکنند و حمایت‌هایشان بعد از تقدیر‌هایی که صورت گرفت قطع نشود. ما نشان دادیم که اگر از ما حمایت شود می‌توانیم برای کشورمان افتخار آفرینی کنیم و امیدوارم فراموش نشویم.

وی در مورد اینکه در فوتبال آقایان طرفدار کدام تیم است و از کدام بازیکن الگو برداری می‌کند اظهار داشت: من فوتبال آقایان را دنبال می‌کنم و خودم هم پرسپولیسی هستم ولی الگوی خاصی ندارم و بازیکنی نیست که بگویم از روی او الگو برداری می‌کنم.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه