آخرین اخبار

24. ارديبهشت 1397 - 18:17   |   کد مطلب: 295526
مرصاداسپورت : دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: تیم منتخب کشتی بانوان استان توانست با اقتدار مقام قهرمانی رقابت های کشتی کلاسیک بانوان کشور را کسب کند.

منصور کیانی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: در این رقابت ها تیم کشتی بانوان کرمانشاه موفق به کسب 3 مدال طلا شد تا برای دومین سال متوالی عنوان قهرمانی رقابت های کشوری را کسب کند.

وی افزود: در وزن 50 کیلوگرم، حدیث مرادی از کرمانشاه با شکست تمامی رقبا مدال طلا و عنوان قهرمانی را بدست آورد.

کیانی یادآور شد: در این وزن کشتی گیرانی از لرستان و البرز نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه ادامه داد: در وزن 55 کیلوگرم نیز شکوفه دارابی دیگر کشتی گیر کرمانشاهی با شکست کشتی گیری از خراسان رضوی قهرمان شد و مدال برنز این وزن هم به ورزشکار خوزستانی رسید.

وی تصریح کرد: سومین مدال طلای کشتی گیران کرمانشاهی در وزن 70 کیلوگرم توسط ندا مرادی بدست آمد، ضمن اینکه کشتی گیران مازندران و خوزستان نیز دوم و سوم شدند.

کیانی گفت: فاطمه شهبازی در 65 کیلوگرم و اسما لطفی در 75 کیلوگرم نیز برای کرمانشاه کشتی گرفتند که در نهایت به کسب عنوان پنجمی رضایت دادند، همچنین شیدا رئوفی نماینده وزن 60 کیلوگرم کرمانشاه نیز مقامی کسب نکرد.

دبیر هیات کشتی کرمانشاه در پایان از سپیده گل منصوری به عنوان سرمربی و سوده عزتی به عنوان مربی تیم منتخب کشتی بانوان استان در رقابت های قهرمانی کشور یاد کرد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه