آخرین اخبار

24. ارديبهشت 1397 - 17:43   |   کد مطلب: 295525
مرصاد اسپورت : رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه از قهرمانی کشتی گیر بسیجی کرمانشاهی در رقابت های نوجوانان آسیا که به میزبانی ازبکستان برگزار شد، خبر داد.

محمدحسین محبی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار کرد: محمدرضا قیاسی نماینده کشتی ایران در وزن 80 کیلوگرم بود که موفق شد با چهار پیروزی متوالی مدال طلا و عنوان قهرمانی را کسب کند.

وی ادامه داد: قیاسی پس از استارحت در دور اول، نخستین مبارزه خودرا برابر حریفی از مغولستان برگزار کرد و توانست در دیداری یک طرفه با حساب "10 بر صفر" حریف خود را مغلوب و راهی مرحله بعدی شود.

محبی افزود: این کشتی گیر کرمانشاهی در مسابقه دوم خود با حساب 12 بر 2 کشتی گیری از قزاقستان را شکست داد و به نیمه نهایی رسید.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه با اشاره به جدال قیاسی با کشتی گیر ژاپنی برای رسیدن به دیدار فینال، گفت: نماینده وزن 80 کیلوگرم ایران "8 بر 6" از سد حریف سرسخت خود گذشت تا فینالیست شود.

وی تصریح کرد: در دیدار فینال نیز قیاسی در دیداری نفس گیر و حساس موفق شد "5 بر 4" کشتی گیری از کشور میزبان (ازبکستان) را شکست دهد و با شایستگی بر سکوی قهرمانی بایستد.

محبی خاطرنشان کرد: تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران با کسب 6 مدال طلا و 2 برنز و با 196 امتیاز، عنوان قهرمانی رقابت های کشتی آسیا را کسب کرد و تیم های قزاقستان و ازبکستان نیز دوم و سوم شدند.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه