آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1397 - 13:08   |   کد مطلب: 295520
مرصاداسپورت : ملی پوش کرمانشاهی تیم کبدی بانوان ایران گفت: تیم کشورمان با توجه به آمادگی و نفراتی که در اختیار دارد یکی از شانس های قهرمانی در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا به حساب می آید.

راهله نادری در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت اظهار داشت: تاکنون چندین مرحله اردوی آمادگی را پشت سرگذاشته و رفته رفته برای حضور در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا آماده می شویم.

وی با بیان اینکه تیم ایران از شانس زیادی برای موفقیت در مسابقات آسیایی برخوردار است، گفت: بدون شک تیم ایران یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی خواهد بود.

نادری با اشاره به دو دوره قبلی مسابقات آسیایی گفت: تیم ایران در سال 2010 مقام سوم و در سال 2014 نیز مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و در رقابت های امسال به دنبال قهرمانی است.

عضو تیم ملی کبدی بانوان ایران ادامه داد: در مسابقات آسیایی کار بسیار سخت است و نمی توان هیچ حریفی را دست کم گرفت به همین دلیل مقابل تمامی رقبا با قدرت لازم ظاهر و به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کنیم.

وی تصریح کرد: تیم های هند و پاکستان جدی ترین رقبای ایران در راه کسب عنوان قهرمانی مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا هستند.

نادری در پایان گفت: هفتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ایران از 17 اردیبهشت در جزیره کیش آغاز شده و تا بیست و ششم این ماه ادامه پیدا می کند.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه