آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1397 - 12:38   |   کد مطلب: 295519
مرصاداسپورت : رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه از اعزام تیم کشتی بانوان استان به رقابت های عمومی قهرمانی کشور در تهران خبر داد.

محمدحسین محبی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: مسابقات کشتی عمومی بانوان کشور طی روزهای 22 و 23 اردیبهشت در خانه کشتی محمدبنا واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

وی ادامه داد: این قابت ها در 6 وزن برگزار و تیم منتخب کشتی کرمانشاه نیز با ترکیب کامل در این رقابت ها حضور پیدا خواهد کرد.

محبی افزود: حدیث مرادی در 50 کیلوگرم، شکوفه دارابی در 55 کیلو، شیدا رئوفی در 60 کیلو، فاطمه شهبازی در 65 کیلو، ندا مرادی در 70 کیلو و اسما لطفی در 75 کیلوگرم نفرات تیم منتخب کشتی بانوان کرمانشاه هستند.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه همچنین از سپیده گل منصوری به عنوان سرمربی و سوده عزتی به عنوان مربی تیم منتخب کشتی استان در رقابت های عمومی قهرمانی کشور یاد کرد.

وی اظهار داشت: نحوه قرعه کشی و جدول مسابقات مطابق با ضوابط جاری اتحادیه جهانی کشتی است با این تفاوت که پس از تعیین نفرات سوم و پنجم مشترک، رقابتی میان نفرات سوم مشترک برای تعیین نفر سوم و چهارم و پنج مشترک برای تعیین نفر پنجم و ششم انجام می شود.

محبی در پایان از آمادگی تیم منتخب کشتی بانوان کرمانشاه ابراز رضایت کرد و گفت: امیدوارم این تیم با نفراتی که دارد بتواند یکی از عناوین اول تا سوم را کسب کند.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه