آخرین اخبار

16. ارديبهشت 1397 - 15:24   |   کد مطلب: 295504
مرصاداسپورت : مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از ارائه درخواست میزبانی دیدار سوپرجام فوتبال ایران بین تیم های پرسپولس و استقلال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، ارسلان حسینی در بازدید از استادیوم 15 خرداد کرمانشاه اظهار داشت: مذاکراتی با فدراسیون جهت برگزاری دیدار سوپر جام فوتبال ایران که بین قهرمان لیگ و جام حذفی برگزار می شود، انجام داده ایم.

وی با بیان اینکه دیدار سوپرجام بین تیم های پرسپولیس و استقلال که به ترتیب قهرمان لیگ و جام حذفی شده اند، برگزار می شود، افزود: تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا موافقت نهادهای ذیربط را برای برگزاری این مسابقه در کرمانشاه جلب کنیم.

حسینی ادامه داد: امیدوارم فدراسیون با این در خواست موافقت کند تا روحیه از دست رفته مردم کرمانشاه پس از حادثه تلخ زلزله مهیب 7.3 ریشتری سال گذشته، بازگردد.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مسابقه سوپرجام فوتبال ایران بین تیم های پرسپولیس و استقلال طبق اعلام مسئول کمیته مسابقات سوپر جام باشگاه های ایران قرار است 29 تیر برگزار شود.

وی در ادامه به وضعیت ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه اشاره و با تاکید بر اینکه این پروژه ورزشی از نیازهای ضروری استان به شمار می رود، افزود: ورزشگاه 15 خرداد سال 86 کلنگ زنی و در سال 93 مورد افتتاح قرار گرفت و تاکنون نیز برای آن 230 میلیارد ریال هزینه شده است.

حسینی با بیان اینکه رفع نواقص این پروژه حدود 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، خاطرنشان کرد: در این راستا شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور مبلغ 20 میلیارد ریال برای این کار اختصاص داده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در پایان، یادآوری کرد: طبق رایزنی هایی انجام شده با استانداری مابقی اعتبار مورد نیاز با مشارکت این نهاد تامین خواهد شد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه