آخرین اخبار

31. فروردين 1397 - 16:33   |   کد مطلب: 295482
مرصاداسپورت : رئیس هیات ووشو استان کرمانشاه از راه یابی ورزشکار بسیجی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی ووشوی جوانان ایران در دو بخش دختران و پسران خبر داد.

سیدرامین موذنی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: آیندا حیدری و آرین عزیزی ووشوکاران بسیجی کرمانشاهی هستند که به اردوی آمادگی تیم ملی ووشو جوانان ایران راه پیدا کرده اند.

وی ادامه داد: حیدری در وزن 48 کیلوگرم تیم ملی ووشو دختران و عزیزی هم در وزن 75 کیلوگرم تیم ملی ووشو پسران ایران حضور دارند.

موذنی با اشاره به آغاز اردوی آمادگی تیم های ووشو دختران و پسران ایران گفت: در هر وزن 2 ورزشکار به تیم ملی دعوت شده اند و باید سه مسابقه انتخابی برابر یکدیگر برگزار کنند.

رئیس هیات ووشو کرمانشاه با اشاره به مسابقات انتخابی دختران گفت: در وزن 48 کیلوگرم مهدیه افراخته از البرز حریف حیدری است که در مسابقه اول انتخابی مغلوب ووشوکار کرمانشاهی شد.

وی ادامه داد: در بخش پسران و در وزن 75 کیلوگرم نیز عزیزی از کرمانشاه در مسابه اول انتخابی مغلوب مهرشاد باروجی از مازندران شد.

موذنی یادآوری کرد: هر ووشوکاری که در 2 مسابقه از سه مسابقه انتخابی پیروز شود فیکس تیم ملی می شود.

رئیس هیات وشووی کرمانشاه در پایان گفت: تیم های دختران و پسران جوان ووشوی ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان که از 21 تا 27 تیر در برزیل برگزار می شود، آماده می کنند.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه