آخرین اخبار

30. فروردين 1397 - 15:22   |   کد مطلب: 295479
نگاهی به دیدار نمایندگان ایران در مرحله حذفی لیگ آسیا/
دیدار تمام ایرانی استقلال و ذوب آهن/ رویارویی پرسپولیس با حریف اماراتی
مرصاداسپورت : مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در حالی پایان یافت که سه تیم از کشورمان موفق به صعود به مرحله حذفی (یک هشتم نهایی) این رقابت ها شدند، جایی که در آن شاهد جدال تمامی ایرانی تیم های استقلال و ذوب آهن و همچنین رویارویی پرسپولیس با الجزیره امارات خواهیم بود.

به گزارش مرصاد اسپورت، بی تردید جذاب ترین بازی برای هواداران فوتبال ایران بین استقلال و ذوب آهن برگزار می شود، دو تیمی که هر دو در حال حاضر شرایط خوبی را در فوتبال ایران تجربه می کنند و هر کدام آن ها تقریبا شانس برابری برای پیروزی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی دارند.

نکته بعدی که باعث جذابیت این بازی می شود این است که امیرقلعه نویی به عنوان پرافتخارترین مربی استقلال در لیگ برتر محسوب می شود، باید روبروی تیم سابقش تیم سابقش قرار بگیرد و با شفری برای صعود رقابت کند که استقلال را بعد از 4 سال به اوج آمادگی رسانده است.

شفر و قلعه نویی یک بار در لیگ برتر روبروی هم قرار گرفته اند که با پیروزی سرمربی ذوب آهن همراه بوده است و حالا شفر می خواهد با پیروزی در لیگ قهرمانان آسیا انتقام سختی از او بگیرد.

 

** پرسپولیس – الجزیره؛ دیدار برانکو با حریف دلخواه

پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی با حریفی بازی می کند که به نظر پیش از بازی آخر هم برانکو از رویارویی با آن استقبال می کرد. برانکو که در خطر رویارویی با تیم الاهلی عربستان بود، به دلیل اینکه بتواند در مرحله یک هشتم نهایی بتواند از حق میزبانی استفاده کند، امیدوار بود با الجزیره برخورد کند که اتفاقا همین اتفاق هم افتاد.

با توجه به شرایط خوب این روزهای پرسپولیس به نظر شاگردان برانکو توان پیروزی برابر الجزیره را خواهند داشت و می توانند سهمیه ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به دو تیم برساند.

دیدارهای رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، روزهای 17 و 18 اردیبهشت برگزار که در روز اول پرسپولیس مهمان الجزیره امارات و در روز دوم هم استقلال مهمان ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

دیدارهای برگشت نیز روزهای 24 و 25 اردیبهشت برگزار و طی آن تیم های پرسپولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی از تیم های الجزیره و ذوب آهن پذیرایی خواهند کرد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه