آخرین اخبار

30. فروردين 1397 - 14:43   |   کد مطلب: 295477
مرصاد اسپورت : رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه از درخشش دوندگان استان در پایان مرحله نخست دومین دوره رقابت های لیگ طلایی آقایان کشور با کسب یک نشان طلا و سه نقره خبر داد.

احمد روشن زاده در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: مرحله نخست از دومین دوره رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی آقایان کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

وی ادامه داد: در این رقابت ها و در ماده 400 متر احسان طهماسبی از کرمانشاه با زمان 47 ثانیه و 99 صدم ثانیه از خط پایان گذشت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

روشن زاده خاطرنشان کرد: ورزشکاران اصفهان و آذربایجان شرقی نیز در این ماده به ترتیب دوم و سوم شدند.

رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه با اشاره به رقابت های ماده 110 متر بامانع نیز گفت: آرمین سبحانی از کرمانشاه با زمان 14 ثانیه و 74 صدم ثانیه پس از دونده کردستانی بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و ورزشکاری از اصفهان نیز سوم شد.

وی خاطرنشان کرد: در مسابقات ماده 100 متر دو سرعت نیز محمد چشمه زار با زمان 10 ثانیه و 70 صدم ثانیه از خط پایان عبور کرد و صاحب مدال نقره شد، ضمن اینکه ورزشکاران مازندران و تهران نیز به ترتیب اول و سوم شدند.

روشن زاده در خصوص رقابت های پرتاب وزنه نیز گفت: مرتضی ناظمی از کرمانشاه با پرتابی به طول 18 متر و 67 سانتی متر عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد، ورزشکار تهرانی قهرمان شد و دونده استان فارس هم بر سکوی سوم ایستاد.

رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه در پایان گفت: رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی مردان ایران با حضور بیش از 400 ورزشکار منتخب از استان های کشور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه