آخرین اخبار

25. فروردين 1397 - 12:07   |   کد مطلب: 295471
مرصاداسپورت : رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: اسامی دوندگانی که با توجه به عملکرد گذشته آن ها و حدنصاب های کسب شده مجاز به شرکت در لیگ طلایی دو و میدانی امسال کشور هستند، اعلام و در میان ان ها نام 5 ورزشکار کرمانشاهی نیز دیده می شود.

احمد روشن زاده در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: محمدچشمه زار، محمد ماهیدشتی، حسین کیهانی، همایون همتی و پژمان یارولی دوندگان کرمانشاهی هستند که می توانند در لیگ طلایی دو و میدانی کشور شرکت کنند.

روشن زاده ادامه داد: هر کدام از این ورزشکاران در یک تا سه ماده اجازه حضور در لیگ طلایی دو و میدانی کشور را دارند.

وی گفت: در ماده یکصد متر که هشت ورزشکار حضور دارند از استان کرمانشاه محمد چشمه زا شرکت می کند.

رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در ماده 400 متر نیز که با حضور هشت ورزشکار برگزار می شود محمد ماهیدشتی نماینده استان خواهد بود.

روشن زاده همچنین با اشاره به رقابت های ماده 800 متر که هشت ورزشکار در آن حضور دارند، گفت: حسین کیهانی نماینده استان در این ماده خواهد بود.

وی در خصوص ماده 1500 متر نیز گفت: در این ماده 12 شرکت کننده باهم رقابت می کنند که از کرمانشاه همایون همتی، حسین کیهانی و پژمان یارولی با رقبای خود مسابقه می دهند.

رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه افزود: در ماده 5 هزار متر نیز که 12 نفر در آن شرکت کرده اند حسین کیهانی از کرمانشاه نیز حضور دارد.

روشن زاده تصریح کرد: در رقابت های ماده 3 هزار متر بامانع نیز که با حضور 12 ورزشکار برگزار می شود حسین کیهانی و همایون همتی نمایندگان استان کرمانشاه خواهند بود.

وی یادآوری کرد: در صورت کسب رکوردهای حدنصاب توسط ورزشکاران، پاداش نقدی برای قهرمانان هر ماده در هر مرحله از مسابقات لیگ طلایی مبلغ 20 میلیون ریال، برای نفرات نایب قهرمان 15 میلیون ریال و برای نفرات سوم نیز 10 میلیون ریال خواهد بود.

رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه افزود: همچنین به 8 ورزشکار برتر که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند به ترتیب نفر اول 150 میلیون ریال، نفر دوم 100 میلیون ريال، نفر سوم 80 میلیون ريال، نفر چهارم 60 میلیون ريال، نفر پنجم 50 میلیون ريال، نفر ششم 40 میلیون ريال، نفر هفتم 30 میلیون ريال و نفر هشتم 20 میلیون ريال وجه نقد اهدا خواهد شد.

روشن زاده در پایان اظهار داشت: دومین دوره مسابقات دو ومیدانی لیگ طلایی ایران (بخش آقایان) از 29 فروردین در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز خواهد شد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه