آخرین اخبار

20. فروردين 1397 - 19:17   |   کد مطلب: 295467
مرصاداسپورت : رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه گفت: هامون درفشی پور ورزشکار بسیجی عضو تیم ملی با قبول شکست در دیدار رده بندی لیگ جهانی کاراته، از کسب مدال در این رقابت ها بازماند.

ناصر محمد صالحی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: این کاراته کا بسیجی کرمانشاهی در دیدار نخست خود برابر حریفی از الجزایر پس از تساوی یک بر یک با استفاده از قانون سنشو برنده میدان شد.

وی خاطرنشان کرد: درفشی پور در دور دوم نیز برابر کاراته کا ترکیه ای که قهرمانی امیدهای جهان و اروپا را در کارنامه دارد پیروز و به مرحله سوم راه یافت.

رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه افزود: هامون درفشی پور در مسابقه سوم با نتیجه 2 بر یک از سد کاراته کای اسپانیایی عبور کرد و و در دیدار چهارم نیز 4 بر صفر مقابل حریفی از قزاقستان صاحب برتری شد.

محمدصالحی با بیان اینکه این کاراته کا کرمانشاهی در دیدار نیمه نهایی برابر حریفی از مصر که دارنده مدال برنز امیدهای جهان است 2 بر صفر نیتجه را واگذار کرد، گفت: درفشی پور با قبول این شکست به دیدار رده بندی وزن 67- کیلوگرم راه یافت.

وی ادامه داد: در دیدار رده بندی نیز درفشی پور با حریی از آذرابیجان که قهرمان امیدهای اروپا و نایب قهرمان امیدهای جهان است روبرو شد و با قبول شکست 4 بر 2 از کسب مدال بازماند و در مکان پنجم ایستاد.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه در پایان گفت: چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان از روز جمعه 17 فروردین ماه در شهر رباط مراکش و با حضور 545 کاراته کا از 72 کشور آغاز شده است.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه