آخرین اخبار

26. اسفند 1396 - 11:21   |   کد مطلب: 295441
مرصاداسپورت : رئیس هیات سوارکاری استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری یک دوره مسابقات سوارکاری استقامت (جام مادر) از مشخص شدن نفرات برتر این رقابت ها خبر داد.

ستار الماسی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: این رقابت ها روز گذشته (25 اسفند) در دهکده المپیک کرمانشاه و در دو مسافت 40 و 60 کیلومتر برگزار شد.

وی افزود: در مسافت 40 کیلومتر فرزاد افسری با اسب ژیوان، حامد شهرستانی با اسب شادی و شیرین خاموشیان با اسب گیسو موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.

الماسی ادامه داد: احسان چهارآئین با اسب طوفان، نیکان خمسه با اسب اسپریت، کامران اعظمی با اسب زلزله، پارسا پرنیانچی با اسب باگموند و محمد کریمی با اسب شمیم نیز به ترتیب چهارم تا هشتم شدند.

رئیس هیات سوارکاری استان کرمانشاه همچنین به رقابت های مسافت 60 کیلومتر اشاره و اظهار داشت: سیده آوات حیدری با اسب شبدیز، سید جعفر حسینی با اسب مشکی و امیرعباس فرجام فر با اسب شهبا مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی تصریح کرد: علی نیک روش با اسب رعد و امیررضا سلطانی نیز با اسب تابان چهارم و پنجم شدند تا افرادی باشند که توانسته اند از خط پایان عبور کنند.

الماسی در پایان اظهار کرد: این سومین دوره مسابقات سوارکاری استقامت بود که در سال جاری به میزبانی هیات سواکاری کرمانشاه برگزار شد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه