آخرین اخبار

25. اسفند 1396 - 11:25   |   کد مطلب: 295440
مرصاداسپورت : رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه از مشخص شدن رقبای سه کاراته کای بسیجی کرمانشاهی حاضر در رقابت های لیگ جهانی هلند خبر داد.

ناصر محمد صالحی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار کرد: محدثه آقایی، مهدی خدابخشی و سامان حیدری سه کاراته کا بسیجی کرمانشاه هستند که به عضویت در تیم ملی به رقابت های لیگ جهانی هلند اعزام شده اند.

وی افزود: خدابخشی در وزن 84- کیلوگرم، حیدری در وزن 84+ کیلوگرم و آقایی نیز در وزن 68+ کیلوگرم سه نماینده کاراته کرمانشاه در لیگ جهانی خواهند بود.

محمدصالحی ادامه داد: شب گذشته (پنجشنبه) قرعه کشی مسابقات برگزار و کاراته کاهای کرمانشاهی حاضر در لیگ جهانی رقبای خود را شناختند.

رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه گفت: بر این اساس و در مسابقات بخش بانوان، محدثه آقایی در اولین دیدار خود باید به مصاف حریفی از کشور امریکا برود.

وی گفت: در رقابت بخش آقایان نیز خدابخشی با ورزشکاری از کشور هلند و حیدری هم با کاراته کا اهل اذربایجان مسابقه خواهند داد.

محمدصالحی با بیان اینکه سومین مرحله مسابقات لیگ جهانی کاراته از عصر امروز (25 اسفند) در شهر روتردام هلند اغاز می شود، گفت: این رقابت ها تا روز 27 اسفند ادامه پیدا می کند.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه یادآورز شد: لیگ جهانی هلند قرار است با حضور 683 کاراته کا از 74 کشور برگزار و امتیازات ان در رنکینگ ورزشکاران جهت کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو محاسبه می شود.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه