آخرین اخبار

25. اسفند 1396 - 10:05   |   کد مطلب: 295438
مرصاداسپورت : رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه از قرار گرفتن دونده کرمانشاهی در رده دوازدهم مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی آسیا که به میزبانی کشور چین برگزار شد، خبر داد.

احمد روشن زاده در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: همایون همتی دونده کرمانشاهی عضو تیم ملی دو صحرانوردی کشورمان است که روز گذشته (24 اسفند) در جریان مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی آسیا به مقام دوازدهمی رضایت داد.

وی افزود: رقابت های دو صحرانوردی قهرمانی آسیا با حضور نزدیک 300 ورزشکار و به مسافت 12 کیلومتر برگزار شد.

روشن زاده یادآوری کرد: تیم دو صحرانوردی بزرگسالان ایران با ترکیب محمدجواد صیادی، مرتضی بیرانوند، همایون همتی، جلیل و خلیل ناصری به رقابت با دوندگان مطرح قاره کهن پرداخت.

رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه خاطرنشان کرد: بهترین عنوان در بین ملی پوشان دو صحرانوردی کشور توسط محمد جواد صیادی با کسب عنوان هفتمی به دست آمد و سپس همتی دونده کرمانشاهی با قرار گرفتن در رده دوازدهم بهترین جایگاه را از آن خود کرد.

وی افزود: جلیل ناصری با عنوان سیزدهمی، مرتضی بیرانوند و خلیل ناصری نیز به ترتیب با کسب عنوان های شانزدهم وهجدهم به کار خود پایان دادند.

روشن زاده یادآور شد: تیم ملی صحرانوردی ایران در رده سنی بزرگسالان موفق شدند به امتیاز 36- مقام سومی رقابت های دو صحرانوردی قهرمانی آسیا را کسب کند.

رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه همچنین از قهرمانی ژاپن با امتیاز 9- و چین با امتیاز 19- در مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی آسیا خبر داد.

وی در پایان اظهار کرد: تیم ملی دو صحرانوردی کشورمان در دور قبلی مسابقات که سال 2016 به میزبانی بحرین برگزار شد مقام چهارم را کسب کرده بود.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه