آخرین اخبار

14. اسفند 1396 - 10:45   |   کد مطلب: 295421
گزارش مرصاداسپورت از آغاز هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا/
پرسپولیس برای صدرنشینی و تراکتورسازی برای اعاده حیثیت به میدان می روند
مرصاداسپورت : هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در حالی از امروز (14 اسفند) آغاز می شود که تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی نمایندگان کشورمان با دو انگیزه متفاوت برابر رقبای اماراتی خود قرار می گیرند، قرمزهای پایتخت برای صدرنشینی می جنگند و تراکتورسازان هم برای اعاده حیثیت به میدان می روند.

به گزارش مرصاد اسپورت، از گروه سوم مسابقات تیم پرسپولیس میزبان الوصل امارات تیم قعرنشین گروه خواهد بود، دیداری که برای دو تیم بسیار حائز اهمیت و می تواند تاثیر زیادی در سرنوشت آن ها در ادامه رقابت ها داشته باشد.

از یک سو تیم پرسپولیس که در دو مسابقه قبلی خود صاحب یک پیروزی و یک شکست شده است نیاز مبرمی به سه امتیاز خانگی این دیدار دارد تا هم خاطره شکست هفته قبل را به دست فراموشی بسپارد و هم نیم نگاهی نیز به صدرنشینی داشته باشد.

از سوی دیگر الوصل امارات نیز برای بقا و جبران ناکامی های قبلی تلاش می کند تا برای مسابقات برگشت شانس داشته باشد.

پرسپولیس اگر در مسابقه امروز مقابل الوصل پیروز شود و از سوی دیگر السد مقابل نسف قارشی شکست بخورد می تواند به صدر جدول صعود کند.

قرمزهای پایتخت مسابقه اول خود را سه بر صفر مقابل نسف قارشی ازبکستان پیروز شدند ولی در دیدار دوم برابر السد قطر 3 بر یک نتیجه را واگذار کردند تا با 3 امتیاز در رده دوم بایستند.

تیم الوصل امارات نیز 2 دیدار نخست خود را برابر السد قطر و نسف قارشی ازبکستان واگذار کردند تا بدون امتیاز در رده انتهایی جدول قرار گیرندو

دیدار تیم های پرسپولیس ایران و الوصل امارات از ساعت 17:15 دقیقه عصر امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

** کار سخت تراکتور سازی در امارات

از گروه اول رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز امروز تراکتور سازی تبریز دیگر نماینده کشورمان در دیداری دشوار و تعیین کننده به مصاف الجزیره امارات خواهد رفت، دیداری که تا حد زیادی می تواند سرنوشت تیم تبریزی را در این فصل معلوم کند.

تیم اول شهر تبریز که در دو مسابقه اول خود برابر الاهلی عربستان و الغرافه قطر نتیجه را واگذار کرده است سخت به دنبال کسب امتیاز و حتی برتری در دیدار خارج از خانه امروز است تا بتواند به مسابقات دور برگشت امیدوار باشد.

تیم الجزیره امارات نیز که در دو مسابقه اول خود برابر الغرافه قطر پیروز اما مقابل حریف عرستانی مغلوب شده است به دنبال سه امتیاز خانگی برابر تراکتورسازی هستند تا خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی صعود از این گروه مطرح کنند.

در گروه اول مسابقات، الاهلی عربستان با 6 امتیاز، الجزیره و الغرافه قطر با 3 امتیاز و تراکتور سازی ایران بدون امتیاز به تیتب در رده های اول تا سوم قرار دارند.

دیدار تیم های الجزیره و تارکتورسازی از ساعت 18:30 دقیقه امروز (14 اسفند) در امارات آغاز می شود.

تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان نیز دو نماینده دیگر ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند که فردا (سه شنبه - 15 اسفند) به مصاف رقیبان خود خواهند رفت.

ابتدا از ساعت 16 تیم ذوب آهن در اصفهان پذیرای الوحده امارات خواهد بود و از ساعت 18:50 دقیقه نیز استقلال مهمان تیم العین امارات خواهد بود.

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه