آخرین اخبار

23. بهمن 1396 - 12:41   |   کد مطلب: 295375
مرصاداسپورت : در آغاز هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم بعثت کرمانشاه به مصاف شهرداری فومن خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، تیم های بعثت و شهرداری فومن در حالی با یکدیگر دیدار می کنند که شرایطی کاملا متفاوت برای صعود با هم دارند.

هرچند روز کاغذ هنوز دو تیم بعثت و شهرداری برای صعود شانس دارند اما نماینده فومن تنها به یک تساوی در دو دیدار باقیمانده خود برای صعود نیاز دارد ولی بعثت در صورت پیروزی در 2 مسابقه پیش رو باید منتظر از دست دادن امتیاز توسط تیم چهارم گروه یعنی خوشه طلایی ساوه باشد.

بعثت کرمانشاه تنها در یک صورت می تواند شانس خود را برای صعود تا هفته آخر همچنان حفظ کند که بتواند در دیدار امروز مقابل صدرنشین گروه در خانه حریف سه امتیاز را بگیرد.

شکست نابهنگام نماینده فوتبال کرمانشاه در دیدار خانگی هفته پیش مقابل نماینده همدان کار این تیم را بسیار سخت تر از همیشه کرد تا امروز شانس این تیم برای حضور در مرحله دوم به حداقل ممکن رسیده باشد.

شاید بهترین اتفاق ممکن برای بعثت در مسابقات امروز پیروزی آن ها بر شهرداری فومن و تساوی تیم های خیبر خرم آباد و خوشه طلایی ساوه باشد چرا که نماینده ساوه این آخرین مسابقه ای است که برگزار می کند اما بعثت در هفته پایانی میزبان تیم کیمیافرایند قم که در انتهای جدول قرار دارد و سقوطش به دسته سوم قطعی شده خواهد بود.

در پایان هفته بیستم تیم شهرداری فومن با 35 امتیاز صدرنشین است و بعثت کرمانشاه نیز با 25 امتیاز مکان هشتم را به خود اختصاص داده است.

دیدار تیم های بعثت کرمانشاه و شهرداری فومن در فومن از ساعت 14 امروز (23 بهمن) برگزار خواهد شد.

در پایان مرحله گروهی، چهار تیم اول به دور دوم مسابقات صعود می کنند تا با هشت تیم راه یافته دیگر از گروه های اول و دوم در قالب 2 گروه 6 تیمی مسابقه دهند.

تیم های اول آن دو گروه به همراه برنده تیم های سوم به مسابقات فصل آینده رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور صعود می کنند.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه