آخرین اخبار

20. بهمن 1396 - 11:10   |   کد مطلب: 295368
مرصاد اسپورت : رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه گفت: در رقابت های کاراته قهرمانی بزرگسالان کشور و انتخابی تیم ملی، ورزشکاران کرمانشاهی حاضر در این رقابت ها به سه مدال رنگارنگ (یک طلا و 2 نقره) دست پیدا کردند.

ناصر محمدصالحی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: سامان حیدری تنها مدال طلای تیم کرمانشاه را کسب کرد و سعید احمدی و احسان حیدری نیز 2 مدال نقره بدست آوردند.

وی ادامه داد: در رقابت های وزن 84+ کیلوگرم کاراته قهرمانی کشور که 36 ورزشکار حضور داشتند، سامان حیدری با شکست تمامی رقبا صاحب مدال طلا شد و ورزشکار گیلانی نیز بر سکوی دوم ایستاد.

محمدصالحی افزود: در این وزن همچنین ورزشکاران فارس و کهگیلویه و بویراحمد نیز مشترکا مقام سوم و مدال برنز را بدست آوردند.

رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه در خصوص مسابقات وزن 67- کیلوگرم نیز گفت: سعید احمدی دیگر کاراته کا کرمانشاهی با قبول شکست مقابل حریف قزوینی در دیدار نهایی به مدال نقره بسنده کرد.

وی با بیان اینکه 59 کاراته کا در این وزن حضور داشتند، افزود: 2 کاراته از تهران نیز مشترکا سوم شدند.

محمدصالحی خاطرنشان کرد: در رقابت های وزن 84- کیلوگرم نیز که 40 کاراته کا حضور داشتند، احسان حیدری از کرمانشاه در دیدار فینال مقابل حریف کردستانی نتیجه را واگذار و به مدال نقره رسید.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه ادامه داد: در این وزن کاراته کاهای مازندران و تهران نیز مقام سوم مشترک را کسب و به مدال برنز رسیدند.

وی اظهار کرد: تیم کاراته کرمانشاه در نهایت با کسب یک طلا و 2 نقره پس از تهران که 8 مدال ( 2طلا، 2 نقره، 4 برنز) کسب کرده بود در رده دوم ایستاد و گیلان هم با 4 مدال (یک طلا، یک نقره و 2 برنز) سوم شد.

محمدصالحی در پایان گفت: نفرات برتر این رقابت ها به اردوی آمادگی تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران دعوت می شوند.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه