آخرین اخبار

19. بهمن 1396 - 13:54   |   کد مطلب: 295366
مرصاداسپورت : رئیس هیات ووشو استان کرمانشاه گفت: دختران ووشوکار کرمانشاه در مسابقات جوانان قهرمانی کشور در رده سنی جوانان موفق به کسب یک مدال نقره و 2 برنز شدند.

سید رامین موذنی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: در رقابت های بخش ساندا و در وزن 52 کیلوگرم، زهرا ماوایی از کرمانشاه مقام نایب قهرمانی را کسب کرد.

وی افزود: در این وزن ورزشکاری از تهران الف قهرمان شد و ورزشکاران اصفهان و تهران ب نیز مشترکا سوم شدند.

موذنی ادامه داد: در رقابت های وزن 48 کیلوگرم آیدا حیدری از کرمانشاه به همراه ورزشکاری از هرمزگان مقام سوم مشترک را کسب کرد.

رئیس هیات ووشو کرمانشاه گفت: نمایندگان اردبیل و البرز نیز به ترتیب مقام های قهرمانی و نایب قهرمان وزن 48 کیلوگرم را از آن خود کردند.

وی با اشاره به رقابت های وزن 60 کیلوگرم نیز گفت: دنیا شکری از کرمانشاه در کنار ووشوکاری از چهارمحال و بختیاری مدال برنز و مقام سوم مشترک را بدست آورد.

موذنی تصریح کرد: ووشوکاران البرز و اردبیل نیز به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان این وزن شدند.

رئیس هیات ووشو کرمانشاه یادآور شد: در پایان رقابت های بخش ساندا، تیم های اصفهان، البرز، اردبیل و تهران الف مقام های اول تا چهارم را کسب کردند.

وی در پایان گفت: نفرات برتر این پیکارها جواز حضور در اردوی تیم ملی جوانان برای حضور در رقابت های جهانی برزیل که تیرماه سال 97 برگزار می شود را پیدا کردند.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه