آخرین اخبار

14. بهمن 1396 - 13:15   |   کد مطلب: 295358
مرصاداسپورت : رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه از کسب مدال نقره رقابت های دو و میدانی قهرمانی آسیا توسط دونده بسیجی استان خبر داد.

احمد روشن زاده در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: پژمان یارولی دونده بسیجی استان است که در ماده 800 متر رقابت های داخل سالن قهرمانی آسیا توانست مدال نقره را از آن خود کند.

روشن زاده افزود: این دونده کرمانشاهی عضو تیم ملی با زمان یک دقیقه و 52 ثانیه و 80 صدم ثانیه از خط پایان بگذرد و مقام نایب قهرمانی را بدست آورد.

وی گفت: در این ماده ورزشکار قطری با زمان یک دقیقه و 51 ثانیه و 98 صدم ثانیه مقام قهرمانی را کسب کرد و دونده کوبتی نیز با ثبت رکورد یک دقیقه و 52 ثانیه و 93 صدم ثانیه بر سکوی سوم ایستاد.

رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه یادآور شد: در ماده 800 متر، 6 دونده با یکدیگر رقابت کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه حسین کیهانی، همایون همتی و محمد چشمه زار سه دونده بسیجی دیگر بودند که از استان کرمانشاهی در روز نخست رقابت های داخل سالن آسیا به رقابت با حریفان پرداختند، ادامه داد: در این میان کیهانی مدال طلا گرفت، همتی صاحب مدال برنز شد و جشمه زار نیز به مقام شم بسنده کرد.

روشن زاده افزود: در رقابت های ماده 3 هزار متر حسین کیهانی دونده کرمانشاه توانست با زمان هشت دقیقه و 37 ثانیه و 68 صدم ثانیه به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یابد.

رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه یاداور شد: در این ماده همایون همتی دیگر دونده کرمانشاهی نیز با ثبت رکورد هشت دقیقه و 38 ثانیه و 97 صدم ثانیه توانست ضمن کسب مقام سوم، مدال برنز را به گردن بیاویزد.

روشن زاده در خصوص رقابت های ماده 60 متر نیز گفت: در این بخش محمد چشمه زار دونده کرمانشاهی با ثبت رکورد 6 ثانیه و 72 صدم ثانیه ششم شد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه