آخرین اخبار

11. بهمن 1396 - 15:00   |   کد مطلب: 295351
مرصاداسپورت : در آغاز هفته بیستم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، تیم بعثت کرمانشاه در دیداری حساس به مصاف شهرداری همدان می رود.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، با نزدیک شدن به هفته های پایانی مرحله گروهی رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، رقابت برای تیم های بالا و پائینی جدول حساس تر از قبل دنبال می شود.

در این میان بعثت کرمانشاه که در نیم فصل دوم تقریبا به ثباتی پایدار دست پیدا کرد در سه هفته مانده به پایان رقابت ها یکی از مدعیان صعود به دور دوم محسوب می شود.

این تیم که در پایان هفته نوزدهم از 17 مسابقه خود صاحب 25 امتیاز شده اگر می خواهد همچنان جزو مدعیان صعود باشد باید سه امتیاز دیدار خانگی برابر تیم شهرداری همدان را کسب کند.

پیروزی بعثت مقابل نماینده همدان تغییری در جایگاه این تیم ایجاد نمی کند اما همین مکان چهارم را برای شاگردان جعفری حفظ خواهد کرد.

بعثت از سه مسابه پیش روی خود در دو دیدار میزبان است و تنها در دیدار هفته آینده مهمان شهرداری فومن تیم صدرنشین خواهد بود.

نماینده کرمانشاه اگر بتواند دو دیدار خانگی خود را با برتری پشت سربگذارد به طور قطع یکی از تیم های صعود کننده به دور دوم خواهد بود.

 

** مقابل شهرداری همدان به چیزی جز پیروزی فکر نمی کنیم

 جهانبخش جعفری سرمربی تیم بعثت کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت اظهار کرد: مقابل شهرداری همدان به چیزی جز پیروزی و کسب سه امتیاز فکر نمی کنیم.

وی ادامه داد:خوشبختانه در هفته های اخیر تیم روند رو به رشد خوبی داشته و بسیار قوی تر از گذشته شده ایم و همین می تواند عاملی روحیه بخش برای ما باشد.

جعفری افزود: بازی مقابل شهرداری همدان در عین حال دشوار خواهد بود چرا که این تیم بازیکنان خوبی دارد اما همه تلاش تیم ما این است که بتوانیم با سه امتیاز زمین مسابقه را ترک کنیم.

سرمربی بعثت کرمانشاه گفت: اگر بتوانیم مقابل شهرداری همدان پیروز شویم گام بسیار بلندی را برای صعود به مرحله دوم برداشته ایم.

وی در پایان با مهم برشمردن نقش هواداران در موفقیت های بعثت، گفت: امیدوارم در دیدار مقابل شهرداری نیز تیم بعثت را تنها نگذارند تا با کمک آن ها بتوانیم دست پر و با 3 امتیاز زمین را ترک کنیم.

دیدار تیم های بعثت کرمانشاه و شهرداری همدان از ساعت 14 روز پنجشنبه (12 بهمن) در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه