آخرین اخبار

20. آذر 1396 - 10:42   |   کد مطلب: 295200
مرصاداسپورت : مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه گفت: پس از وقوع زلزله 7.3 ریشتری در بخش هایی از استان، جامعه ورزش کشور نیز همگام با سایر مردم پای کار آمدند و تاکنون 40 عدد کانکس به همراه بیش از 4 هزار تخته چادر و پتو در میان زلزله زدگان توزیع کرده اند.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، سید ارسلان حسینی اظهار کرد: علاوه بر کانکس، چادر و پتو، بیش از یک هزار ست لوازم گرم و 4 هزار بسته غذایی نیز از سوی خانواده ورزش کشور در میان زلزله زدگان توزیع شد.

وی ادامه داد: این کمک ها همچنان ادامه دارد و روازنه مقدار قابل توجهی از مایحتاج افراد زلزله زده میان آن ها توزیع می شود.

حسینی افزود: جامعه ورزش استان کرمانشاه از همان لحظات ابتدایی در کنار زلزله زده گان حضور یافت و کار امداد رسانی و کمک رسانی را با جدیت آغاز کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه همچنین در خصوص وضعیت اماکن ورزشی پس از زلزله نیز گفت:متاسفانه بخش عمده ای از اماکن ورزشی ما در زلزله آسیب دیده اند که برای بازسازی و مرمت به حدود 3 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی همچنین به عملکرد 100 روزه ورزش استان نیز اشاره کرد و گفت:در بخش های مختلف ورزش و جوانان عملکرد خوبی داشته ایم و در بخش های مختلف گام های خوبی در راستای توسعه ورزش و توجه به موضوع جوانان صورت گرفته است.

حسینی در پایان حضور در منزل قهرمانان و پیشکسوتان به منظور تجلیل از زحمات آن ها را یکی دیگر از برنامه های اداره کل ورزش و جوانان دانست و گفت :در 100 روز اخیر بیش از 45 دیدار و تجلیل در منزل قهرمانان و پیشکسوتان ورزش انجام شده است.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه