آخرین اخبار

19. آذر 1396 - 14:12   |   کد مطلب: 295199
رهبر معظم انقلاب در دیدار با کریمی کشتی گیر ایرانی:
عزت‌آفرینی کردید و برای یک هدف بزرگ از حق خود گذشتید
مرصاداسپورت : رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با پهلوان کشتی گیر "علیرضا کریمی"، خطاب به وی گفتند: عزت‌آفرینی کردید و برای یک هدف بزرگ از حق خود گذشتید.

به گزارش مرصاد اسپورت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، علیرضا کریمی کشتی گیر سرافراز کشورمان که حاضر به دیدار با نماینده رژیم غاصب صهیونیستی نشد به همراه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به دیدار رهبرمعظم انقلاب اسلامی رفتند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار آقای علیرضا کریمی کشتی‌گیر سرافراز کشورمان در مسابقات جهانی کشتی زیر 23 سال جهان و خانواده‌ی او، خودگذشتگی و عزت‌آفرینی این پهلوان جوان را مورد تجلیل و تقدیر قرار دادند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با تحسین اقدام علیرضا کریمی، کار بزرگ او را از سنخ کار پهلوانان نامداری همچون پوریای ولی دانستند و گفتند: من از اینکه نشان دادید جوانی از جوانهای ما حاضر است برای یک هدف بزرگ و بلند پا بر روی نفس خود بگذارد و از حق قطعی و قهرمانی مسلم صرف‌نظر کند، واقعاً احساس عزت کردم.

ایشان افزودند: قدر این کار را بدانید و اجر معنوی آن را از خدا بخواهید، البته مسئولان نیز نباید در تجلیل و پاداش مادی کوتاهی کنند.

علیرضا کریمی در رقابت های اخیر کشتی آزاد امیدهای جهان برای روبه رو نشدن با حریفی از رژیم صهیونیستی، بازی را به حریف روس خود واگذار کرد و از کسب مدال محروم ماند.

رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان روزهای 4 و 5 آذرماه در شهر بیدگوشچ لهستان برگزار شد که کریمی با توجه به برخورد با نماینده رژیم اشغالگر قدس از دور رقابت ها کنار رفت و شانس مسلم کسب مدال را از دست داد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه