آخرین اخبار

30. مهر 1396 - 11:44   |   کد مطلب: 295070
مرصاد اسپورت : ملی پوش کرمانشاهی و بسیجی تیم روئینگ دختران ایران در رده سنی جوانان گفت: کسب مدال برنز در رقابت های قهرمانی آسیا می تواند پیش زمینه ای برای موفقیت های بزرگتر در آینده باشد.

هانیه بیداد در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: مسابقات قهرمانی آسیا که اخیرا برگزار شد تجربه بسیار خوبی بود که خوشبختانه توانستم سربلند از آن خارج شوم.

وی ادامه داد: در این رقابت ها اکثر رقبای قدرتمند از کشورهای آسیایی حضور داشتند و شرایط برای کسب مدال سخت بود.

بیداد گفت: فشردگی مسابقات در همان دور مقدماتی نشان می داد که مسابقات از سطح بالایی برخوردار است و به همین خاطر نهایت توان خود را به کار گرفتم.

دارنده مدال برنز مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا ادامه داد: شرایط مرحله به مرحله برای شرکت کنندگان در مسابقات سخت تر می شد تا جایی که در مرحله فینال همه افراد شانس کسب مدال را داشتند.

وی تصریح کرد: در مرحله مقدماتی توانستم زودتر از بقیه رقبا از خط پایان عبور کنم و به عنوان نفر اول راهی مرحله نیمه نهایی شوم.

بیداد با بیان اینکه در نیمه نهایی نیز با اختلاف بسیار کمی از نفر اول به عنوان دومین قایقران از خط پایان گذشته است، گفت: مطمئن بودم در صورت تکرار همین روند در فینال می توانم مدال بگیرم.

ملی پوش بسیجی تیم روئینگ جوانان ایران خاطرنشان کرد: در این مرحله فینال نیز با تمام توان حاضر شدم و خوشبختانه توانستم علی رغم وجود رقبایی سخت مدال برنز را کسب کنم.

وی همچنین از کسب سهمیه المپیک جوانان نیز ابراز خرسندی کرد و گفت: خوشحالم که با کسب مدال برنز توانستم مجوز حضور در بزرگترین رویداد ورزشی رده سنی جوانان را کسب کنم.

بیداد در پایان از مربیان و افرادی که برایش زحمت کشیدند تا وی بتواند این موفقیت را کسب کند، قدردانی کرد.

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه