آخرین اخبار

25. مهر 1396 - 13:13   |   کد مطلب: 295060
مرصاد اسپورت : مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: در تلاشیم تا بتوانیم ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و با حمایت فدراسیون های مختلف میزبانی مسابقات مختلف بین المللی را برگزار کنیم.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، سید ارسلان حسینی روز سه شنبه در نشستی خبری اظهار کرد: مذاکرات خود را با چند فدراسیون از جمله وزنه برداری آغاز کرده ایم و امیدوارم بتوانیم میزبانی رقابت هایی را در سطح بین المللی عهده دار شویم.

وی با بیان اینکه تشکیل شورای عالی ورزش به ریاست استاندار کرمانشاه از دیگر برنامه هایی است که دنبال می کنیم، یادآوری کرد: تشکیل مجمع خیرین ورزشیار، ارزیابی مستمر هیات های ورزشی و ساماندهی معاونت جوانان و فرهنگی اداره کل از دیگر برنامه های در دست اجراست.

حسینی ادامه داد: بهره برداری از چند سالن سقف کوتاه، تقویت ستاد بازی های آسیایی جاکارتا، مرمت و بازسازی برخی اماکن فرسوده ورزشی، دیدار با قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی و تجلیل از آن ها سایر برنامه هایی است که در نیمه دوم امسال اجرایی می شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه گفت: احداث پارک بانوان و اختصاص یک سالن ورزشی در هر کدام از شهرستان ها برای آن ها و همچنین برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی استان از دیگر اقداماتی است که به صورت جدی دنبال می کنیم.

وی در ادامه به تشکیل ستاد بازی های آسیایی 2018 جاکارتا در کرمانشاه اشاره و اظهار کرد: خوشبختانه کارهای خوبی در این راستا صورت گرفته و امیدوارم بتوانیم موفق تر از بازی های سال 2014 اینچئون کره جنوبی عمل کنیم.

حسینی با بیان اینکه در رقابت های آسیایی و پاراآسیایی اینچئون کره جنوبی 23 ورزشکار داشتیم، افزود: برای رقابت های 2018 جاکاراته روی حضور 45 ورزشکار سرمایه گذاری کرده ایم و امیدوارم بتوانیم به آمار 35 ورزشکار برسیم.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در ادامه به فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش اشاره و اظهار کرد: از 26 مهر تا 2 آبان به همین مناسبت قرار است 162 برنامه متنوع در سطح استان اجرا شود.

وی گفت: دیدار با امام جمعه و استاندار کرمانشاه، افتتاح پیست تارتان ورزشگاه سنقروکلیایی، افتتاح سالن ورزشی کنگاور، افتتاح خانه کاراته کرمانشاه و دیدار با پیشکسوتان ورزش استان از جمله برنامه های پیش بینی شده در هفته تربیت بدنی و ورزش است.

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه