آخرین اخبار

24. مهر 1396 - 9:20   |   کد مطلب: 295057
مرصاد اسپورت : مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: هشت سال است از تیمداری ما در لیگ های دسته سوم و دوم باشگاه های کشور می گذرد اما در این مدت هیچ حمایتی از مسئولان استانی ندیده ایم.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، افشین حسنی در نشستی خبری، اظهار کرد: در این مدت تنها هواداران واقعی تیم بعثت هواداران و اصحاب رسانه بوده اند که در تمامی مسابقات به ما دلگرمی و امید داده اند.

وی با بیان اینکه نگاه حمایتی به تیم های ورزشی در کرمانشاه وجود ندارد، افزود: این درحالیست که در بسیاری شهرهای دیگر شاهد کمک های بسیار خوبی به تیم های ورزشی و خصوصا فوتبالی آن ها هستیم.

حسنی ادامه داد: به عنوان نمونه شورای شهر رشت کمک یک میلیارد و 800 میلیون تومانی برای تیم لیگ برتری سپیدرود و 800 میلیون تومانی برای تیم لیگ دسته دومی داماش مصوب کرد.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه گفت: در بوشهر نیز شورای شهر از تیم های شهرداری و ایرانجوان حمایت مالی می کند، در خرم آباد و بسیاری شهرها دیگر نیز همینگونه است اما متاسفانه در کرمانشاه از کوچکترین کمک ها نیز محروم هستیم.

 

** بعثت از کمک های معنوی مسئولان استان نیز بی بهره است

وی تصریح کرد: تیم بعثت نه تنها از کمک های مادی محروم است بلکه از کمک های معنوی مسئولانش نیز برخوردار نیست و در زمان مسابقات خانگی شاهد خالی بودن جایگاه مسئولان هستیم.

حسنی گفت: تیم بعثت کرمانشاه متعلق به من یا شخص خاصی نیست، تیم استان کرمانشاه است که هزاران جوان این استان طرفدار آن هستند.

 

** استان کردستان به صورت جدی خواستار انتقال بعثت بود

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه استان کردستان به صورت جدی خواستار انتقال بعثت به این استان هستند و تعهد داده اند که تمام امکانات لاتزم را نیز برای این تیم فراهم می کنند، یادآوری کرد: با این وجود حاضر نشدم تیم بعثت را از کرمانشاه خارج کنم.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروز بعثت در تمامی رده های سنی فعالیت می کند و تاکنون نیز بازیکنان زیادی را تربیت و به جامعه فوتبال تحویل داده است.

حسنی گفت: در حال حاضر نیز تیم های امید و بزرگسالان ما شانس بسیار زیادی برای لیگ برتری شدن و صعود به رقابت های لیگ آزادگان دارند.

 

** بازوند از ورزشی ترین استانداران ایران است

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش با استقبال از ورود بازوند به عنوان استاندار کرمانشاه، وی را یکی از ورزشی ترین استانداران کشور دانست.

وی تصریح کرد: بازوند زمانی که در استان های مرکزی و لرستان حضور داشت کمک های بسیار خوب و خدمات ارزشمند و ماندگاری به تیم های فوتبال آن شهر ارائه داد.

حسنی گفت: حضور بازوند در کرمانشاه نوید روزهای خوبی برای ورزش کرمانشاه می دهد و بسیار امیدوارم در زمان وی بتوانیم به لیگ آزادگان صعود کنیم.

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه با بیان اینکه استانداران قبلی کرمانشاه متاسفانه دید خوبی نسبت به ورزش و فوتبال نداشتند، گفت: من حتی موفق به دیدار و گفت و گو با آن ها در استانداری نداشتم.

 

** یکی از استانداران گفت اشتباه می کنی به جوانان شهر خدمت می کنی

وی افزود: زمانی که در هواپیما به صورت اتفاقی یکی از استانداران کرمانشاه را دیدم و به ایشان گفتم که دارم به جوانان این شهر خدمت می کنم پاسخ "اشتباه می کنی" را دریافت کردم.

حسنی اظهار کرد: وقتی با چنین پاسخی از سوی مدیر ارشد و اجرایی استان روبرو شدم دیگر هیچوقت سراغش نرفتم چون می دانستم هیچ علاقه و تمایلی برای کمک کردن به ورزش ندارد.

وی ادامه داد: امیدوارم در زمان استانداری آقای بازوند شرایط کاملا به نفع ورزش تغییر کند و شاهد موفقیت تیم های ورزشی استان باشیم.

 

** شانس خوبی برای صعود به لیگ آزادگان داریم

مدیرعامل باشگاه بعثت کرمانشاه در ادامه شرایط این تیم را مساعد ارزیابی کرد و گفت: وضعیت خوبی برای صعود داریم و امیدوارم در پایان فصل به هدف خود برسیم.

حسنی گفت: ترکیب تیم بعثت با میانگین سنی 21 سال بسیار جوان است و خوشبختانه بازیکنان با انگیزه ای نیز داریم، ضمن اینکه از 26 بازیکن تیم، 16 نفر آن ها را افراد بومی تشکیل می دهند.

وی تصریح کرد: در مجموع امسال تیم بسیار خوبی داریم و بسیار امیدوارم با کادر فنی خوبی که در اختیار داریم و همچنین نیروی جوانی و انگیزه بازیکنان بتوانیم امسال به لیگ یک صعود کنیم.

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه