آخرین اخبار

22. مهر 1396 - 10:41   |   کد مطلب: 295053
مرصاد اسپورت : رئیس هیات تکواندو استان کرمانشاه از ناکامی ورزشکاران اعزامی استان به مسابقات تکواندو قهرمانی بزرگسالان کشور در کسب مدال و قرار گرفتن در رده پانزدهم این رقابت ها خبر داد.

مهدی همتی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: تیم کرمانشاه هشت ورزشکار به مسابقات تکواندو قهرمانی کشور اعزام کرد و در نهایت با کسب 15 امتیاز نتوانیت مقامی بهتر از پانزدهمی کسب کند.

همتی افزود: سی و نهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور با عنوان جام سفیر کره جنوبی در روزهای 20 و 21 مهر در تهران برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: پویا شکری در وزن 54- کیلوگرم، امیرحسین حسینی افخم در وزن 58- کیلو، آرمان امیریان در وزن 63- کیلو، محمد گودرزی در وزن 68- کیلو، محمد صادقی راد در وزن 74- کیلو، امیر رضا ایلخانی در وزن 80- کیلو، امیر رضا رضائی در وزن 87- کیلو و کوروش صدیقی در وزن 87+ کیلوگرم نفرات اعزامی تیم کرمانشاه به مسابقات قهرمانی تکواندو کشور را تشکلی می دادند.

رئیس هیات تکواندو استان کرمانشاه اضافه کرد: هدایت تیم کرمانشاه را جواد خاوری به عنوان سرمربی برعهده داشت و فرید کریمی و آرش عزیزی مجد نیز به عنوان مربی در کنار تیم حضور داشتند.

همتی یادآوری کرد: در پایان این رقابت ها تیم تهران با کسب 6 مدال طلا، نقره و برنز و با کسب 57 امتیاز قهرمان شد.

وی ادامه داد: تیم های تکواندو البرز با 55 امتیاز و مازندران نیز با 41 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

رئیس هیات تکواندو کرمانشاه در پایان گفت: 240 ورزشکار در قالب 33 تیم در رقابت های تکواندو قهرمانی کشور با هم رقابت کردند.

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه