آخرین اخبار

18. ارديبهشت 1395 - 11:00   |   کد مطلب: 294237
در پایان رقابت هاي كشتي آزاد جوانان و نوجوانان قهرماني ناشنوايان جهان؛
کشتی گیران ناشنوای کرمانشاهی موفق به کسب 3 مدال جهانی شدند
مرصاد اسپرت: در پایان رقابت هاي كشتي آزاد جوانان و نوجوانان قهرماني ناشنوايان جهان ، کشتی گیران کرمانشاهی موفق به کسب 3 مدال رنگارنگ شدند.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپرت، رقابت هاي كشتي آزاد جوانان و نوجوانان قهرماني ناشنوايان جهان با معرفی تیم ها و نفرات برتر به اتمام رسید.

 

این دوره از مسابقات با حضور 77 تیم  از کشورهای ایران ، روسیه ، قزاقستان ، ترکیه ، ازبکستان ، بلغارستان ، مغولستان ، اوکراین ، ترکمنستان و بلاروس در دو بخش جوانان و نوجوانان و در سالن شهداي هفتم تير تهران برگزار شد.

 

از استان کرمانشاه نیز 3 کشتی گیر آزادکار در ترکیب تیم ملی ایران حضور داشتند که در پایان موفق به کسب 3 مدال رنگارنگ جهانی شدند.

 

عرفان توتونچی کشتی گیر شایسته کرمانشاهی در وزن 69 کیلوگرم در رده سنی نوجوانان موفق شد پس از روسیه و قزاقستان به مدال برنز این دوره از رقابت ها دست یابد.

 

در رده سنی جوانان نیز کیوان رستم آبادی از کرمانشاه در ترکیب تیم ملی ایران و در وزن 55 کیلوگرم توانست با اقتدار به مدال طلای این وزن دست یابد. امیر تنها نیز  دیگر کشتی گیر با اخلاق کرمانشاهی بود که در وزن 74 کیلوگرم پس از کشتی گیر روسی توانست مدال نقره جهان را از آن خود کند.

 

گفتنی است در پایان این رقابت ها تیم های کشتی آزاد رده سنی جوانان و نوجوانان ایران موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات کشتی آزاد ناشنوایان جهان را به دست آورد.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه