آخرین اخبار

12. ارديبهشت 1395 - 13:12   |   کد مطلب: 294215
مرصاد اسپرت: مربی تیم ملی تکواندو نونهالان ایران در مسابقات آسیایی و جهانی به عنوان یکی از معلمان ورزشکار و قهرمان در استان کرمانشاه از مسئولین استان خواست تا شرایط استفاده بهینه از توانمندی های معلمان ورزشکار را به نحو احسنت در استان فراهم نمایند.

وحید ناصری یکی از معلمین قهرمان  و ورزشکاراستان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپرت  ضمن تبریک ایام گرامیداشت مقام معلم گفت: مسلما در جامعه معلمان نقش معماران اصلی را دارند که با تربیت و تعلیم صحیح افراد جامعه می توانند در شکوفایی و پیشرفت آنان تاثیرات مثبتی داشته باشند.

 

ناصری افزود: معلمان ورزشکار باید هم یک الگوی تربیتی، اخلاقی و پهلوانی نمونه ای برای دانش آموزان باشند و هم در راه آموزش صحیح نسبت به آنان از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند و همین مهم، وظیفه معلمان ورزشکار را نسبت به عموم معلمین خطیرتر می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: معلمانی که علاوه بر رسالت اصلی خود در زمینه ی دیگری مانند ورزش حرفی برای گفتن دارند میتواند با بها دادن جامعه و مسئولین به آنها از پتانسیل های عظیم آموزش و پرورش استفاده نمایند و فرزندان نسل جوان این مرز و بوم را با استعداد های ویژه در مسیر رشد حقیقی و درست هدایت کنند.

 

معلم ورزشکار و قهرمان کرمانشاهی در ادامه مسائل معیشتی معلمان را یکی از بزرگترین دغدغه های آنان دانست و گفت: در این راه آموزش و پرورش اقداماتی را در سال های اخیر در خور شأن و مقام معلمان انجام داده است ولی انتظار می رود این توجه و برنامه ریزی ها، همچنان منسجم ، همیشگی و با حساسیت بیشتری صورت گیرد.

 

ناصری در خصوص انتظارات خود از مسئولین سطح استان گفت: مسئولین باید ضمن شناسایی و شناخت توانمندی های بالغوه همه معلمان علی الخصوص معلمان ورزشکار، شرایط استفاده بهینه از این توانمندی ها را فراهم نموده تا موجبات شکوفایی استعدادهای این معلمان به نحو شایسته فراهم شود.

 

وی خطاب به دانش آموزان نسل جوان جامعه گفت: این آینده سازان جامعه آتی باید در ابتدای مسیر حرکت زندگی شان از تجربیات ارزنده ی مربیان خود استفاده نمایند و این جمله را سرلوحه ی کار خود قرار دهند که " در ورزش خیلی زود، دیر میشود " پس تلاش و همت مضاعف را برای فتح قله های ترقی سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

گفتنی است که وحید ناصری از معلمان ورزشکار و قهرمان و نمونه آموزش و پروش ناحیه 3 کرمانشاه در رشته تکواندو است که مربی تیم ملی تکواندو نونهالان ایران در مسابقات اسیایی و جهانی را کارنامه ورزشی خود به ثبت رسانیده است .

 

این معلم ورزشکار و جوان کرمانشاهی در حال حاضر حضور در مسابقات قهرمانی کشور سال 95 و همچنین اردو های آماده سازی و انتخابی تیم ملی نوجوانان کشور را در پیش رو دارد.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه