آخرین اخبار

9. ارديبهشت 1395 - 10:05   |   کد مطلب: 294204
مرصاد اسپرت: رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه طی پیامی از مردم غیور کرمانشاه خواست تا با حضور در انتخابات دهم اردیبهشت ماه، یکی از مواریث به جا مانده از ارزش ها و آرمان های بنیادین انقلاب را پاسداری کنند.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپرت ؛ مصطفی باباملکی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با دعوت از مردم غیور کرمانشاه برای حضور آگاهانه در پای صندوق های رای گفت: اگر امروز جامعه خودمان خود را به غفلت بگذرانیم مسلما نسل آینده را ده ها پله عقب تر برده ایم .

 

باباملکی تشویق و ترغیب دیگران برای حضور در انتخابات را یک وظیفه دانست و گفت: همه آحاد جامعه باید با شور در این حماسه ملی حضور پیدا کنند و در سرنوشت جامعه خود دخیل باشند.

 

وی در ادامه افزود: انتخابات و رای دادن هم یک وظیفه و هم یک حق است . مردم غیور ما باید این حق رای را که یکی از مواریث به جا مانده از ارزش ها بنیادین و آرمان های بزرگ انقلاب است ، با حضور در پای صندوق های رای پاسداری کنند.

 

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه در پایان به نمایندگی از جامعه ورزشی استان گفت: همه دست اندرکاران ورزش استان حضور در انتخابات را یک وظیفه انسانی دانسته و در راستای پیروی از آرمان های امام و شهدا در این صحنه سیاسی و ملی کشور حضو خواهند یافت.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه