آخرین اخبار

7. ارديبهشت 1395 - 9:33   |   کد مطلب: 294194
مرصاد اسپرت: رییس هیات اسکیت استان کرمانشاه از راه اندازی 3 پیست اسکیت در سطح پارک های شهرستان کرمانشاه خبر داد.

سامان شیرزادی رییس هیات اسکیت استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپرت گفت : یکی از اقدامات و برنامه های در دست کار هیات اسکیت استان در سالجاری، راه اندازی 3 پیست اسکیت در سطح پارک های شهرستان کرمانشاه است.

 

شیرزادی خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده این پیست ها در سطح پارک معلم ، پارک شرقی و پارک آزادگان شهرستان کرمانشاه برای دسترسی سریع عموم مردم و علاقمندان زیر نظر هیات طی روزهای آتی راه اندازی می شود.

 

وی از همکاری و مشارکت کمیسیون ورزشی شواری شهر و همچنین تربیت بدنی شهرداری در راه اندازی و اجرای این طرح ورزشی در کرمانشاه خبر داد و گفت : این برنامه در راستای هر چه بیشتر آشنا  نمودن و ترغیب عموم مردم به ویژه رده های سنی پایه با این رشته ورزشی و همچنین اجرای طرح استعدادیابی هیات اسکیت انجام می شود.

 

رییس هیات اسکیت استان کرمانشاه زمان کار این پیست ها در ایام تابستان را همه روزه و به صورت تمام وقت اعلام کرد و در ادامه گفت:  پس از راه اندازی و به کارگیری های لازم، مریبان مجرب هیات با قرار گرفتن در محل این پیست ها  نسبت به آموزش علاقمندان و همچنین شناسایی افراد مستعد در این رشته ورزشی می پردازند. گفتنی است تمام تجهیزات لازم و مورد نیاز کار از طریق هیات در سطح این پارک ها قرار داده می شود.

 

شیرزادی در پایان گفت: به علت روباز بودن این اماکن در نظر گرفته شده این طرح آموزشی فعلا در بخش آقایان و رده های سنی پایه بانوااجرا می شود و چنانچه بودجه ای در راستای تهیه مکان مناسب ویژه بانوان لحاظ شود این طرح در بخش بانوان نیز عملی و اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه