آخرین اخبار

21. فروردين 1395 - 10:12   |   کد مطلب: 294137
مرصاد اسپرت: طی حکمی از سوی رییس فدراسیون تنیس روی میز ایران ، یک کرمانشاهی مشاور اقتصادی و رسانه ای فدراسیون تنیس روی میز کشور شد.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپرت، طی حکمی از سوی مهردادعلی قارداشی رییس فدراسیون تنیس روی میز ایران، نادر دارستانی  از کرمانشاه به عنوان مشاور رسانه و اقتصادی این فدراسیون منصوب شد.

 

نادر دارستانی که از فعالان کرمانشاهی با سابقه رسانه در ایران است تا کنون  سردبیری روزنامه های بیستون ،خبر قشم ،خبر کیش ، ماهنامه ورزشی حیات ورزش ، مجله ابراز، سایت تازه ها آنلاین و اقتصاد کیش ، هفته نامه نقدحال را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده است.

 

وی از  مدیران اجرایی کانون تبلیغاتی فرتاک و رییس هیات مدیره شرکت نیروانا صنعت قرن است که پیش از این ها نیز یک دوره به عنوان مربی تیم های تنیس روی میز استان کرمانشاه مشغول به کار بوده است.

 

متن حکم این نماینده کرمانشاهی به شرح ذیل است:

 

" جناب آقاي نادر دارستانی

 

     با توجه به مراتب تعهد ، تخصص و تجارب ارزنده شما ،جنابعالی را به سمت مشاور اقتصادی و رسانه ای فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران منصوب  می نماید.

 

امید است با تلاش و جدیتی که در جنابعالی سراغ دارد و با بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود، اهتمام خود را در راستای سیاست های کلی وزارت ورزش و جوانان و  فدراسیون مبذول نمائید .

 

توفيق روز افزون جنابعالی را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از درگاه خداوند منان مسئلت  مي نمايد.

 

مهرداد علی قارداشی  ( رئيس فدراسیون )

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه