آخرین اخبار

17. فروردين 1395 - 8:52   |   کد مطلب: 294118
مرصاد اسپرت: به همت هیات تنیس روی میز استان کرمانشاه اولین دوره داوری درجه 1 و 2 تنیس روی میز در دو بخش بانوان و آقایان در استان کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپرت، اولین دوره داوری درجه 1 و 2 تنیس روی میز، اواخر فروردین ماه امسال در استان کرمانشاه برگزار می شود.

 

در این دوره آموزشی که به همت هیات تنیس روی میز استان و با هماهنگی فدراسیون و در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود علاقمندان به یادگیری مباحث عملی و تئوری در این رشته ورزشی می پردازند.

 

بر اساس اعلام هیات تنیس روی میز استان کرمانشاه تنها علاقمندان و شرکت کنندگانی می توانند در این دوره ها حضور داشته باشند که حداقل دارای مدرک کاردانی بوده و بیمه ورزشی سال 95 را به همراه داشته باشند.

 

گفتنی است که شرکت کنندگان برای حضور در هر دوره داوری باید کپی کارت داوری قبلی خود را به مسئولین برگزاری این دوره های آموزشی ارائه دهند.

 

 این دوره ها تا پایان فروردین ماه امسال در مکان هیات تنیس روی میز استان برگزار می شود لذا علاقمندان به حضور در این دوره از کلاس های آموزشی می توانند تا 20 فروردین ماه سالجاری با مراجعه به هیات نسبت به ثبت نام و آگاهی از شرایط کامل حضور در این دوره ها مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه