نمایش 1 - 10 از 716
مربی تیم ملی تکواندو نونهالان ایران در مسابقات آسیایی و جهانی:
مرصاد اسپرت: مربی تیم ملی تکواندو نونهالان ایران در مسابقات آسیایی و جهانی به عنوان یکی از معلمان ورزشکار و قهرمان در استان کرمانشاه از مسئولین استان خواست تا شرایط استفاده بهینه از توانمندی های معلمان ورزشکار را به نحو احسنت در استان فراهم نمایند.
رییس اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه:
مرصاد اسپرت: رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه طی پیامی از مردم غیور کرمانشاه خواست تا با حضور در انتخابات دهم اردیبهشت ماه، یکی از مواریث به جا مانده از ارزش ها و آرمان های بنیادین انقلاب را پاسداری کنند.
تیر ماه سالجاری؛
مرصاد اسپرت: رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه از منتخب شدن وزنه بردار کرمانشاهی برای اعزام در رقابت های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان در گرجستان خبر داد.
رییس هیات اسکیت استان کرمانشاه:
مرصاد اسپرت: رییس هیات اسکیت استان کرمانشاه از راه اندازی 3 پیست اسکیت در سطح پارک های شهرستان کرمانشاه خبر داد.
در ترکیب تیم ملی ایران؛
مرصاد اسپرت: ترکیب تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا در ازبکستان مشخص شد که در این میان نام یک وزنه بردار کرمانشاهی نیز به چشم می خورد.
از سوی فدراسیون ووشو ؛
مرصاد اسپرت: از سوی فدراسیون ووشو، هیات ووشو استان کرمانشاه چهارمین هیات برتر در سطح کشور معرفی شد.
به همت پایگاه ورزش قهرمانی استان کرمانشاه؛
مرصاد اسپرت: مسئول پایگاه استعدادیابی و ورزش قهرمانی استان کرمانشاه از برگزاری کارگاه آموزشی علم و تغذیه و نحوه استفاده از مکمل های ورزشی در استان خبر داد.
برای حضور در مسابقات جهانی بوکس آذربایجان؛
مرصاد اسپرت: دبیر هیات بوکس استان کرمانشاه از حضور دو بوکسور کرمانشاهی در میان اسامی اعزام شدگان به اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشور خبر داد.
در ترکیب تیم ملی ایران؛
مرصاد اسپرت: رییس هیات کبدی استان کرمانشاه گفت: 4 ورزشکار کرمانشاهی در دو بخش بانوان و آقایان ، با قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم ملی ایران در مسابقات کبدی جوانان آسیا حضور یافتند.
رییس هیات سوارکاری استان کرمانشاه:
مرصاد اسپرت: رییس هیات سوارکاری استان کرمانشاه از برگزاری دوره آموزشی اصول چابکسواری در استان کرمانشاه خبر داد.

صفحه‌ها